Tomaszowski Klaster Energii – Zebranie Ogólne Członków

W dniu 29 czerwca 2021 roku w siedzibie Starostwa Powiatowego w Tomaszowie Lubelskim odbyło się Zebranie Ogólne Członków Tomaszowskiego Klastra Energii (TKE).  W spotkaniu uczestniczyła Pani Małgorzata Gałczyńska reprezentująca Fundację Rozwoju Lubelszczyzny, koordynatora Lubelskiego Klastra Ekoenergetycznego. Pani Małgorzata Gałczyńska przedstawiła założenia projektu specjalistycznego doradztwa w ramach inicjatywy „W kierunku Zielonej Transformacji/ Towards Green Transition Facility”, a także narzędzia monitoringowe opracowane w ramach projektu EmpInno Monitor S3 . Podczas spotkania uczestnicy  zapoznali się także z działaniami podjętymi w ramach TKE w ostatnim roku i planem na kolejnych 12 miesięcy.