Targi ENERGETICS 2020 – seminarium Lubelskiego Klastra Energetycznego – odwołanie wydarzenia

Szanowni Państwo,

Z przykrością informujemy, że ze względu na sytuację epidemiczną związaną z koronawirusem Covid-19 Targi Energetyczne ENERGETICS 2020, które miały odbyć się  w terminie 17-18 listopada 2020 roku zostały odwołane. W związku z powyższym seminarium Lubelskiego Klastra Ekoenergetycznego zaplanowane na 18 listopada 2020 roku nie odbędzie się. W przypadku ustalenia nowego terminu spotkania informacja zostanie umieszczona na stronie Lubelskiego Klastra Ekoenergetycznego. 

Fundacja Rozwoju Lubelszczyzny, Koordynator Lubelskiego Klastra Ekoenergetycznego zaprasza do udziału w Seminarium Lubelskiego Klastra Ekoenergetycznego, które odbędzie się w dniu 18 listopada 2020 roku o godz. 9.30 w Centrum Targowo-Wystawienniczym Targów Lublin S.A. przy ul. Dworcowej 11 w Lublinie. Seminarium odbędzie się w ramach XIII Targów Energetycznych ENERGETICS 2020, które zostały objęte patronatem branżowym przez Lubelski Klaster Ekoenergetyczny. Podczas spotkania omówione zostaną m.in. zagadnienia związane z: osiąganiem niezależności energetycznej na poziomie lokalnym z przykładami działań podejmowanych przez Gminę Wola Uhruska, wykorzystaniem biomasy na cele energetyczne, rozwojem produkcji biogazu i biometanu, wykorzystaniem promieniowania słonecznego do produkcji energii, wykorzystaniem możliwości Internetu Rzeczy dla rozproszonych obiektów OZE oraz elektromobilnością i poprawą efektywności energetycznej w budynkach.

Targi ENERGETICS, które odbędą się w dniach 17-18 listopada 2020 roku są ważnym spotkaniem branży energetycznej w Polsce, którego istotą jest prezentacja nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego, a także wymiana doświadczeń pomiędzy specjalistami tej branży.  W trakcie targów Lubelski Klaster Ekoenergetyczny zaprezentuje także swoją ofertę na stoisku targowym.

Zapraszamy do udziału w spotkaniu.

Ze względu na sytuację epidemiczną związaną z koronawirusem COVID-19 osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu proszone są o przesłanie deklaracji udziału w seminarium na adres: m.galczynska@fundacja.lublin.pl . W zgłoszeniu proszę podać imię i nazwisko, reprezentowany podmiot oraz nr telefonu kontaktowego i adres e-mail. Liczba miejsc jest ograniczona do 50 osób. Zgłoszenia będą przyjmowane do 14 listopada 2020 roku. O udziale w spotkaniu będzie decydowała kolejność zgłoszeń. W przypadku dodatkowych pytań proszę o kontakt, tel. 887 200 020.

Seminarium Lubelskiego Klastra Ekoenergetycznego – program