Lubelski Klaster Ekoenergetyczny objął patronatem branżowym Targi ENERGETICS 2020

Lubelski Klaster Ekoenergetyczny objął patronatem branżowym XIII Targi Energetyczne ENERGETICS 2020, które odbędą się w dniach 17-19 listopada 2020 roku w Centrum Targowo-Wystawienniczym Targów Lublin S.A. przy ul. Dworcowej 11 w Lublinie. Targi ENERGETICS są ważnym spotkaniem branży energetycznej w Polsce, którego istotą jest prezentacja nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego, a także wymiana doświadczeń pomiędzy specjalistami tej branży. W ramach współpracy z Targami Fundacja Rozwoju Lubelszczyzny, Koordynator Lubelskiego Klastra Ekoenergetycznego we współpracy z Partnerami Lubelskiego Klastra Ekoenergetycznego co roku organizuje konferencję  poświęconą nowym technologiom i innowacjom w branży energetyki odnawialnej, efektywności energetycznej i budownictwu pasywnemu. Konferencja odbędzie się w dniu 18 listopada 2020 roku. W trakcie targów Lubelski Klaster Ekoenergetyczny zaprezentuje także swoją ofertę na stoisku targowym.