III Forum Innowacji – zaproszenie

Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego i Fundacja Rozwoju Lubelszczyzny – Partnerzy projektu EmpInno zapraszają do udziału w III Forum Innowacji „Budowanie innowacyjnych łańcuchów wartości w obszarze żywności i agroleśnictwa w regionach, które odbędzie się w dniu 16 kwietnia 2019 r. o godz. 9.00 w Lubelskim Centrum Konferencyjnym w Lublinie przy ul. Artura Grottgera 2 (Sala audytoryjna S1). Spotkanie jest organizowane w ramach projektu EmpInno S3 – Empowering for Innovation and Growth in Medium-Sized Cities and Regions i dofinansowane ze środków Programu Interreg Region Morza Bałtyckiego 2014-2020. O godzinie 13.00 planowany jest panel poświęcony biogospodarce, podczas którego członkowie Lubelskiego Klastra Ekoenergetycznego z Fundacji Rozwoju Lubelszczyzny i IUNG wygłoszą prezentacje.  Zapraszamy Państwa do udziału w spotkaniu. Warunkiem udziału w spotkaniu jest potwierdzenie udziału do 12 kwietnia (piątek) 2019 roku pod adresami: katarzyna.kiszczak@lubelskie.pl  i joanna.blajerska@lubelskie.pl.

III Forum Innowacji  – zaproszenie i program