Spotkania kooperacyjne w branży OZE

Fundacja Rozwoju Lubelszczyzny, Koordynator Lubelskiego Klastra Ekoenergetycznego zaprasza do udziału w bezpłatnych spotkaniach kooperacyjnych (B2B), które odbędą się w dniu 15.11.20117 roku podczas  X Lubelskich Targów Energetycznych ENERGETICS 2017 w Lublinie. Współorganizatorem spotkań jest Biuro Enterprise Europe Network prowadzone przez Centrum Innowacji i Transferu Technologii Politechniki Lubelskiej. Spotkania B2B to impreza towarzysząca Konferencji pt.  „Niezależność energetyczna na poziomie lokalnym” organizowanej przez Fundację Rozwoju Lubelszczyzny i Lubelski Klaster Ekoenergetyczny w ramach Projektu EmpInno.

Spotkania B2B są szybkim i łatwym sposobem na poznanie potencjalnych partnerów do współpracy. Przedstawiciele firm i instytucji będą mieli możliwość spotkania i dyskusji na temat możliwości współpracy. Każde ze spotkań potrwa 20 minut i zwykle ten czas wystarczy, aby zbudować pierwsze relacje. Aby usprawnić organizację spotkań kooperacyjnych ważne jest przekazanie istotnych informacji o firmie/instytucji i oczekiwaniach dotyczących przyszłej współpracy w profilu współpracy.  W profilu należy podać jaką technologię / produkt / ekspertyzę oferuje dany podmiot oraz  jakiej formy współpracy poszukuje, a także jakie kwestie będą omawiane z potencjalnymi kooperantami. Profile współpracy firm z Litwy i Finlandii, które przyjadą na rozmowy do Lublina znajdują się poniżej. Proszę o zapoznanie się z ich działalnością i dokonanie wyboru potencjalnych kooperantów. Warunkiem udziału w spotkaniach kooperacyjnych jest przesłanie profilu współpracy do dnia 7 listopada 2017 roku na adres e-mail: m.galczynska@fundacja.lublin.pl lub nr fax  (81) 710 19 10.
Harmonogram spotkań zostanie przesłany do uczestników spotkania do dnia 13.11.2017 roku na adres e-mail podany w Profilu współpracy.

Profile zagraniczne

Spotkania B2B – formularz zgłoszeniowy

W związku z organizacją spotkań kooperacyjnych oferujemy możliwość udziału w bezpłatnym szkoleniu z zakresu prowadzenia współpracy międzynarodowej. Szkolenie odbędzie się w dniu 6.11.2017 roku. Szczegółowe informacje o szkoleniu znajdują się pod linkiem http://lke.fundacja.lublin.pl/pl/2017/10/25/szkolenie-z-zakresu-prowadzenia-wspolpracy-miedzynarodowej/